هفت مورد از مزایای تمرینات کششی TRX

در اینجا، ما هفت مورد از مزایای تمرینات کششی TRX را ذکر خواهیم کرد.

 1.مناسب برای تمامی سطوح

اهمیتی ندارد که شما ورزشکار المپیک باشید و یا فردی که به تازگی ورزش را به عنوان یک سرگرمی آغاز کرده  اید، این تمرینات کششی برای تمامی ورزشکاران با هر سطحی مناسب هستند. تنها با اندکی تغییر در وضعیت بدن، وزن موجود بر عضلات شما کاهش یا افزایش خواهد یافت، و این امر به معنای کاربرد این روش برای تمامی افراد مناسب است.

 2.تنوع

تنها به واسطه ی کاربرد دو بند قابل تنظیم تمرینی جامع برای تک تک عضلات بدنتان فراهم خواهد شد. شما به سادگی قادر به جابجا نمودن آنها و نصب TRX در هر مکانی خواهید بود، در نتیجه هنگام بازگشت از تعطیلات، می توانید این ابزار را تهیه کنید و در هر مکانی که هستید از مزایای فوق العاده ی آن بهره مند شوید.

  3.بهبود وضعیت قلب و عروق و قدرت عضلانی

تمرینات کششی تی ار ایکس نه تنها سبب بهبود قدرت عضلانی خواهد شد، بلکه سبب بهبود وضعیت قلبی عروقی شما نیز خواهد گشت. با افزایش سرعت تمرینات، می توانید میزان فعالیت قلب و شش های خود را نیز افزایش دهید. پس در پاسخ به این سوال که چگونه از سکته قلبی جلو گیری کنیم؟ میتوان گفت تمرینات TRX نقش به سزایی در این امر دارند

 4. دست یابی به سایر اهداف

به دلیل تنوع تمرینات کششی تی آر ایکس ، دست یابی به هر هدفی امکان پذیر است. این اهداف می تواند شامل کاهش وزن، تقویت عضلات و یا آمادگی جهت شرکت در دو ماراتون باشد. هر هدفی که دارید، به واسطه ی تمرینات منظم تی آر ایکس قابل دست یابی می باشد.


۵.مشارکت تمام بدن

عدم ثباتی که حین انجام حرکات ورزشی TRX مشاهده می شود بدین معناست که ماهیچه های شما همواره تحت فشار هستند. علاوه براین، حرکات کاربردی و مهم نیز نشان می دهند که تعداد زیادی از عضلات هم زمان با هم در حال فعالیت بوده و همین امر سبب فراهم آوردن فعالیتی بسیار جامع و فراگیر خواهد شد.

 6. ماهیت کم اثر

ماهیت این روش به گونه ای است که مفاصل شما تحت فشار زیادی نخواهند بود و این بدین معناست که ماهیت این روش مبتنی بر فشار عضلانی پایین است. در مقابل، میزان جراحات و صدمات ناشی از آن بسیار اندک است، و همین امر به شما این امکان را می دهد که با کم ترین میزان خطر عوارض و صدمات پس از ورزش به بالاترین سطح فعالیت ورزشی بپردازید.

 7. تفاوت

گاهی اوقات یکنواختی رفت و آمد به باشگاه­های ورزشی این کار را بسیار ملالت­ بار نموده، و درنتیجه حفظ انگیزه برای مشارکت در برنامه­ های تناسب اندام بسیار دشوار خواهد شد.  تمرینات کششی TRX با هر روش دیگری تفاوت دارد و می­تواند با تمرین­های معمول و روزمره ­گی شما ترکیب و اجرا شود.

منبع: Trx traning

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه اینترنتی تی آر ایکس دیاموند

تی آر ایکس دیاموند

ضمانت اصالت کالا

ارسال رایگان

1 سال ضمانت تعویض

پشتیبانی 24 ساعته

مشاوره رایگان

ارسال تهران 24 الی 48 ساعته

ارسال شهرستان 48 الی 72 ساعت

تلفن: ۷۷۶۵۳۳۸۵-۰۲۱

تلفن: 09394238535

خدمات مشتریان

خدمات مشتریان تی آر ایکس دیاموند آماده هرگونه پاسخگویی در زمینه سفارشات ، پیگیری ، شکایات ، درخواست و تعویض سفارش و راهنمایی مورد نیاز مشتریان می باشد.

طراحی و توسعه توسط چیلیپ

Add to cart