تی آر ایکس در دوران بارداری

تی آر ایکس در دوران بارداری | تی آر ایکس

مقدمه

ورزش کردن در دوران بارداری و داشتن اندامی ایده آل خواسته ی اکثر بانوان است. با ورزش کردن در دوران بارداری برای مادر و فرزند نیز مناسب است و به سلامت هر دوی آنها کمک می کند. بارداری و سلامتی در دوران بارداری، یکی از وظایف سنگین برای مادران می باشد، که با ورزش کردن می توانند از پس این وظیفه سنگین بر بیایند. بندهای تی آر ایکس در دوران بارداری، می تواند انتخابی مناسب برای ورزش کردن باشد.

تی آر ایکس

تی آر ایکس یکی از ورزش های تازه ظهور در ایران است. این وسیله ورزشی از دو بند مستحکم و از جنس بندهای چتر بازی می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد تی آر ایکس این است که شما می توانید در هر زمان و مکانی که می خواهید به ورزش کردن بپردازید و از ورزش کردن لذت ببرید.

همچنین تی آر ایکس دارای تمرینات زیادی است و به همین دلیل می توانید از تمریناتی سبک در دوران بارداری استفاده کنید و از ورزش کردن لذت ببرید.

کدام تمرینات تی آر ایکس در دوران بارداری مناسب است؟

به دلیل وجود تمرینات متنوع و متعدد تی آر ایکس تمرینات زیادی وجود دارد که می تواند برای بارداری مناسب باشد. اما بهترین راه برای انجام تمرینات، سوال کردن از پزشک و مربی خودتان است. زیرا تمرینات تی آر ایکس در زمان های مختلف بارداری متفاوت است.

فواید ورزش تی آر ایکس در دوران بارداری:

  • تقویت تحمل درد زایمان
  • افزایش سرعت بهبود بعد از زایمان
  • کمتر شدن حملات عصبی
  • تناسب اندام
  • سلامت کودک و مادر
  • و…

توصیه هایی برای ورزش در دوران بارداری

  1. همیشه به این نکته توجه داشته باشید که ورزش کردن در دوران بارداری، برای حفظ تناسب اندام و حفظ سلامت مادر و فرزند است و نه برای لاغری! اگر در دوران بارداری و یا قبل از بارداری دارای اضافه وزن هستید بهتر است از پزشک خود یک برنامه غذایی مناسب بگیرید و طبق آن پیش بروید. به یاد داشته باشید که همیشه بعد از ورزش کردن تغذیه مناسب داشته باشید و به اندازه کالری مصرف شده در ورزش، کالری مصرف کنید.
  2. زمان مناسب برای ورزش کردن در طول دوران بارداری روزانه ۳۰ دقیقه است.
  3. همیشه قبل از تمرین و ورزش کردن با تی آر ایکس در دوران بارداری، بدن خود را گرم کنید تا آسیب دیدگی به حداقل برسد.
  4. آب زیاد بنوشید! نوشیدن آب زیاد باعث بهتر هضم مواد غذایی و در نتیجه تناسب اندام شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه اینترنتی تی آر ایکس دیاموند

تی آر ایکس دیاموند

ضمانت اصالت کالا

ارسال رایگان

1 سال ضمانت تعویض

پشتیبانی 24 ساعته

مشاوره رایگان

ارسال تهران 24 الی 48 ساعته

ارسال شهرستان 48 الی 72 ساعت

تلفن: ۷۷۶۵۳۳۸۵-۰۲۱

تلفن: 09394238535

خدمات مشتریان

خدمات مشتریان تی آر ایکس دیاموند آماده هرگونه پاسخگویی در زمینه سفارشات ، پیگیری ، شکایات ، درخواست و تعویض سفارش و راهنمایی مورد نیاز مشتریان می باشد.

طراحی و توسعه توسط چیلیپ

Add to cart