تی آر ایکس

بندهای تی آر ایکس ،عضله سازی همراه با چربی سوزی

امروزه ورزش بدنسازی بسیار در میان افراد رواج پیدا کرده است . یکی‌ از روش های فرم دهی به بدن ورزش تی ارایکس‌ است ؛ ورزش تی ار ایکس‌بر خلاف رشته های کار با دستگاه احتیاج به دستگاه خاصی ندارد و می توانید با بندهای تی آر ایکس به راحتی ورزش کنید.

با استفاده از ورزش تی ار ایکس میتوان با یک تیر دو نشان زد . یعنی در حین چربی سوزی با تی ار ایکس عضله سازی نیز کرد .نکته ی بسیار مهم در مورد رشته تی ارایکس آن است که تی ارایکس باعث هماهنگ‌سازي عصب و عضله می شود كه در نتیجه منجر به بالا بردن تعادل ذهنی و فيزيكی می شود. در زمان ۵۰ تا ۷۰ دقیقه ورزش تی ارایکس شخص میتواند چربی‌سوزی ای در حدود ۱۶۰۰۰ کالری داشته باشد . اما از دیگر مزایای تی ارایکس آن است که شاید کار با دستگاه برای افراد مسن گقدور نباشد اما استفاده از تی ار ایکس‌ برای افراد مسن هم کاملا مقدور میباشد و تی ار ایکس‌ مختص گروه یا قشر خاصی نیست.

پوستر

اگر حرکات تی ار ایکس‌به صورت صحیح انجام شود از وسیله تی ار ایکس می توان برای یک سری حرکات ورزشی به منظور درمان گرفتگی عضلات و مفاصل و چربی سوزی نیز می توان استفاده کرد. شما برای این تمرینات به یک بند قوی احتیاج دارید که هنگامی که در هوا معلق هستید احساس امنیت کنید. بند های trx diamond از جنس بند چتر بازی ساخته شده اند و وجود یک قلاب آلومینیومی موجود در بسته آن بهش ما آرامش خاطر و امنیت میدهد.

برای خرید trx diamond اینجا کلیک کنید.

روش کار با تی آر ایکس

با استفاده از بندهای تی ارایکس شما از نیروی جاذبه و حرکت استفاده می کنید تا بتوانید ازعضلاتتان برای تغییرات در کل بدن کمک بگیرید. شاید بگویید ورزشی با این مزایای زیاد و منحصر به فرد فضای زیادی اشغال می کند و حتما باید با باشگاه های ورزشی مراجعه نمود ،اما لازم به ذکر است تی ار ایکس به صورت سبک و کم حجم طراحی شده است و قابلیت نصب آسان و سریع در هر مکان و زمانی را دارد که آنرا از دیگر روش های بدنسازی متمایز کرده است.

هزینه های لازم برای ورزش تی آر ایکس:

۱.تهیه بند ورزشی تی آرایکس

۲.بسته های آموزشی کار با تی آر ایکس

شما می توانید با تهیه trx diamond  با قیمت مناسب از بسته های آموزشی نیز برخوردار شوید و از اتلاف هزینه های زیاد جلو گیری کنید.

بعلت آویزان شدن از بند و حفظ تعادل، شما کالری زیادی را که از ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ کالری در ساعت هست را با توجه به نوع برنامه می سوزانید . در حرکات ابتدایی با TRX که با سرعت بالا طراحی شده می توانید، بدن خود را گرم کرده و چابکی زیادی داشته باشید، همچنین از طرفی در حرکات پایانی، به دلیل حرکات کششی ، بدنی انعطاف پذیرتر خواهید داشت .

تی آر ایکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه اینترنتی تی آر ایکس دیاموند

تی آر ایکس دیاموند

ضمانت اصالت کالا

ارسال رایگان

1 سال ضمانت تعویض

پشتیبانی 24 ساعته

مشاوره رایگان

ارسال تهران 24 الی 48 ساعته

ارسال شهرستان 48 الی 72 ساعت

تلفن: ۷۷۶۵۳۳۸۵-۰۲۱

تلفن: 09394238535

خدمات مشتریان

خدمات مشتریان تی آر ایکس دیاموند آماده هرگونه پاسخگویی در زمینه سفارشات ، پیگیری ، شکایات ، درخواست و تعویض سفارش و راهنمایی مورد نیاز مشتریان می باشد.

طراحی و توسعه توسط چیلیپ

Add to cart